top of page
pobrane_edited.jpg
zabiegowa
oferta

nici PDO/COG

2199 zł
już
za
poziom
podstawowy

Najczęściej z liftingujących nici wchłanialnych korzystają pacjentki 40+, ale pamiętajmy, że to też doskonały zabieg do korekty niedoskonałości anatomicznych, polecany nawet młodym kobietom – podkreśla dr Maciej Rogala. – Bardzo dobre efekty daje u osób, które z natury mają „obwisły” podbródek bez wyraźnego wcięcia pod brodą. Czasami łączy się go wtedy z delikatną liposukcją (w czasie jednej wizyty), a rezultat jest naprawdę spektakularny. Warto też podkreślić, że nici Aptos nie tylko natychmiastowo liftingują skórę, ale też – dzięki zawartości kwasu polimlekowego – długofalowo stymulują w niej produkcję kolagenu, przez co z czasem jeszcze poprawia się jej struktura, elastyczność i gęstość.

Program Szkolenia

część teoretyczna

  • anatomia twarzy ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwych obszarów zabiegowych (niezbędne do przeprowadzenia zabiegu z użyciem nici PDO)

  • rodzaje nici PDO stosowane w zabiegach estetycznych - zalety i wady dostępnych systemów

  • prawidłowy dobór rodzaju nici do defektu poddawanemu korekcji

  • REALNE możliwości uzyskania korekty - obszary, techniki, wyniki, wskazania oraz przeciwwskazania

  • prawidłowa kwalifikacja do zabiegu

  • procedury zabiegowe do nici PDO gładkich

  • zapobieganie powikłaniom pozabiegowym.

część praktyczna

Część praktyczna trwa 6 godzin i kończy się egzaminem. Podczas ćwiczeń będziesz mieć okazję samodzielnie wykonać kilka zabiegów z wprowadzania nici PDO (MONO, TWIN, Screw i Triple) w asyście trenera na poniższych obszarach zabiegowych u modelek:

  • twarz

  • szyja

  • dekolt

Informacje Dodatkowe

W trakcie części praktycznej, możliwe do wykonania zabiegi uzależnione są od wskazań występujących u modelek, uzgadnianych przez trenera prowadzącego szkolenie. Po pozytywnie ukończonym kursie, otrzymasz od nas certyfikat w języku polskim i angielskim, a także zaświadczenie z Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posiadają wykształcenie kosmetologiczne, medyczne lub tytuł technika usług kosmetycznych. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

 

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

 

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

poziom
podstawowy
za
już
2199 zł

Współpracujemy z:

Zostań modelką i skorzystaj z zabiegów tańszych nawet o 70%

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług w przystępnej cenie? Sprawdź, jak się zapisać jako modelka!

Sprawdź formy finansowania

Od systemu ratalnego aż po dofinansowania ze środków Unii Europejskiej - sprawdź, jaką formę finansowania szkolenia jesteśmy Ci w stanie zaproponować!

bottom of page