top of page
iStock-855128074-min_edited.png
zabiegowa
oferta

liposukcja

3500 zł
już
od
Wykonujący zabieg
lekarz Piotr Górniak

Co to jest liposukcja?

Liposukcja, czyli inaczej odsysanie tłuszczu to zabieg dzięki któremu pozbędziesz się niechcianej tkanki tłuszczowej w szybki sposób.

Kiedy intensywne ćwiczenia i zdrowa dieta nie są w stanie już poradzić sobie ze spaleniem tłuszczu z określonych partii ciała, z pomocą przychodzi zabieg liposukcji, czyli potocznie - odsysanie tłuszczu.

Jest to zabieg z dziedziny chirurgii estetycznej, który ma na celu poprawienie kształtu sylwetki. Wykonuje się go m.in. na takich obszarach jak: brzuch, talia, boczki, plecy, klatka piersiowa, uda czy kolana.

 

Na czym polega liposukcja?

Podczas zabiegu, poddawana liposukcji partia ciała zostaje nasączona specjalistyczną miksturą. Następnie, chirurg nacina ten obszar i wprowadza do niego kaniulę połączoną z aparaturą rozbijającą i odsysającą tłuszcz.

Zabieg trwa od około 1,5 do 2,5 godziny. W trosce o komfort pacjenta, wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym lub w połączeniu znieczulenia miejscowego z dożylną sedacją.

Jak przygotować się do zabiegu?

Aby zabieg liposukcji mógł się odbyć, trzeba ściśle przestrzegać poniższych zaleceń:

  •  dwa tygodnie przed (i po zabiegu), nie wolno zażywać aspiryny ani innych preparatów zawierających kwas acetylosalicylowy

  • należy odstawić suplementy diety zawierające witaminy A i E

  • należy zrezygnować z przyjmowania estrogenów (antykoncepcji hormonalnej)

  • na 5 dni przed zabiegiem nie wolno spożywać alkoholu

  • należy ograniczyć palenie papierosów

  • jeśli masz jakiekolwiek objawy przeziębienia (nawet drobne, typu: podwyższona temperatura ciała, czy ból gardła), przełóż termin zabiegu

  • dzień przed zabiegiem pamiętaj, aby ogolić okolice poddawane liposukcji oraz umyć ciało preparatem antybakteryjnym

  • 6 godzin przed zabiegiem pozostań na czczo.

Rekonwalescencja po zabiegu

Efekty

Zabieg nie powoduje powstawania większych ran na ciele, dlatego zakładanie szwów nie jest konieczne. Tuż po liposukcji zaleca się:

  • ok. 3 tygodnie przerwy od wysiłku fizycznego, basenu oraz sauny

  • noszenie przez około 4-6 tygodni specjalnego ubranka uciskowego, dzięki któremu rany szybciej się zagoją, a sylwetka nabierze wymarzonych kształtów.

Pierwsze efekty liposukcji można dostrzec już po zabiegu. Natomiast spodziewane rezultaty można zaobserwować już kilka dni później. Ostateczne efekty wymodelowanej sylwetki będą widoczne po upływie kilku miesięcy.

Wskazania

Zabieg jest przeznaczony dla osób, które nie przekroczyły 50 roku życia i są w dobrej kondycji fizycznej oraz psychicznej. Ponieważ liposukcja nie jest zabiegiem odchudzającym, tylko modelującym sylwetkę, mogą z niej skorzystać osoby o prawidłowej masie ciała, które zmagają się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej.

 

Nadwaga nie jest tutaj przeciwwskazaniem, jednak należy pamiętać, że nie jest to alternatywa dla odchudzania, natomiast można zabieg liposukcji potraktować jako wsparcie w tym procesie.

Przeciwwskazania

Cennik

Liposukcji nie mogą się poddać osoby zmagające się z problemami zdrowotnymi, takimi jak: cukrzyca, choroby serca i układu krążenia, zaburzenia krzepnięcia krwi.

boczki
za
już
3500 zł
brzuch
za
już
4500 zł
brzuch + boczki
już
za
5900 zł
brzuch + boczki + uda
już
za
6900 zł
brzuch + boczki + talia
już
za
7900 zł
plecy
już
za
4900 zł
plecy + talia
już
za
5500 zł
talia
już
za
4900 zł
pośladki
już
za
4500 zł
łydki
już
za
3500 zł
łydki + uda
już
za
4900 zł
uda
już
za
4500 zł

Zapraszamy na konsultacje. Koszt 100 zł

Współpracujemy z:

Depositphotos_50696057_xl-2015.jpg

Zostań modelką i skorzystaj z zabiegów tańszych nawet o 70%

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług w przystępnej cenie? Sprawdź, jak się zapisać jako modelka!

bottom of page