mezoterapija-sa-iglom_edited.jpg
szkoleniowa
oferta

fibryna bogatopłytkowa

1999 zł
już
za
poziom
podstawowy

Zabieg z wykorzystaniem autologicznej fibryny jest rewolucją w medycynie estetycznej. To naturalna alternatywa dla sztucznych wypełniaczy. 


Podobnie jak w przypadku „wampirzego liftingu”, „preparat” wykorzystywany do zabiegu jest również pozyskiwany za pomocą odwirowywania w wirówce laboratoryjnej pobranej od pacjenta krwi, ale przy zupełnie innych parametrach wirówki. Tak przygotowany środek wstrzykiwany jest pod skórę, wypełniając zmarszczki, bruzdy, pobudzając również procesy rewitalizacji i regeneracji komórek, dzięki czemu poprawie ulega wygląd i witalność skóry, a blizny zostają zredukowane lub spłycone.

W trakcie szkolenia kursanci poznają sposoby prawidłowego podawania fibryny bogatopłytkowej za pomocą igły i
strzykawki. Każda osoba wykona samodzielnie kilka zabiegów na różnych okolicach ciała objętych programem
szkolenia. Zabiegi są wykonywane w asyście lekarza medycyny estetycznej. Każda osoba wykona samodzielnie
kilka zabiegów na różnych okolicach ciała objętych programem szkolenia. Zabiegi są wykonywane w asyście lekarza
medycyny estetycznej.


Jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności o jeden z najpopularniejszych zabiegów dzisiejszych czasów – to szkolenie jest dla Ciebie!

Program Szkolenia

część teoretyczna

 • wymagania sanitarne i zasady BHP

 • zasady aseptyki i antyseptyki

 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu (zapobieganie i leczenie powikłań)

 • znieczulenie przed zabiegiem  

 • techniki iniekcji

 • zalecenia po zabiegu dla pacjenta.

część praktyczna

Część praktyczna trwa 6 godzin i kończy się egzaminem. Podczas samodzielnych ćwiczeń na modelkach nauczysz się w asyście trenera aplikować autologiczną fibrynę na poniższych obszarach:

 • Twarz, dolina łez, zmarszczki palacza

 • Szyja

 • Dekolt

 • Dłonie

 • Skóra owłosiona głowy

Informacje Dodatkowe

W trakcie części praktycznej, możliwe do wykonania zabiegi uzależnione są od wskazań występujących u modelek, uzgadnianych przez trenera prowadzącego szkolenie. Po pozytywnie ukończonym kursie, otrzymasz od nas certyfikat w języku polskim i angielskim.

To szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły szkolenie z mezoterapii igłowej, absolwentów kierunków medycznych, dla pilegniarek, kosmetologów, ratowników medycznych i lekarzy dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

 

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

 

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

poziom
podstawowy
za
już
1999 zł

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Współpracujemy z:

Zostań modelką i skorzystaj z zabiegów tańszych nawet o 70%

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług w przystępnej cenie? Sprawdź, jak się zapisać jako modelka!

Sprawdź formy finansowania

Od systemu ratalnego aż po dofinansowania ze środków Unii Europejskiej - sprawdź, jaką formę finansowania szkolenia jesteśmy Ci w stanie zaproponować!