pobrane_edited.jpg
szkoleniowa
oferta

nici PDO/COG

2499 zł
już
za
poziom
zaawansowany

Jeśli wciąż czujesz niedosyt i chcesz stać się ekspertem w dziedzinie zabiegów z wykorzystaniem nici chirurgicznych, zachęcamy Cię do udziału w naszym autorskim szkoleniu z zabiegów nićmi PDO na poziomie zaawansowanym.


Podczas tego kursu nauczysz się wprowadzać 3 rodzaje nici: Tornado, Eye Line Mono, Eye Line Screw.

Program Szkolenia

część teoretyczna

  • anatomia twarzy ze szczególnym uwzględnieniem wrażliwych obszarów zabiegowych (niezbędne do przeprowadzenia zabiegu z użyciem nici PDO)

  • rodzaje nici PDO stosowane w zabiegach estetycznych - zalety i wady dostępnych systemów

  • prawidłowy dobór rodzaju nici do defektu poddawanemu korekcji

  • REALNE możliwości uzyskania korekty - obszary, techniki, wyniki, wskazania oraz przeciwwskazania

  • prawidłowa kwalifikacja do zabiegu

  • procedury zabiegowe do nici PDO gładkich

  • zapobieganie powikłaniom pozabiegowym.

część praktyczna

Część praktyczna trwa 6 godzin i kończy się egzaminem. Podczas ćwiczeń samodzielnie wykonasz kilka zabiegów z wykorzystaniem nici PDO (Tornado, Eye Line Mono, Eye Line Screw) w asyście trenera u modelek na poniższych obszarach zabiegowych:

 

  • powieki

  • dolina łez

  • podbródek.

Informacje Dodatkowe

W trakcie części praktycznej, możliwe do wykonania zabiegi uzależnione są od wskazań występujących u modelek, uzgadnianych przez trenera prowadzącego szkolenie. Po pozytywnie ukończonym kursie, otrzymasz od nas certyfikat w języku polskim i angielskim, a także zaświadczenie z Ministerstwa Edukacji Narodowej. 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które ukończyły już kurs z aplikacji nici PDO na poziomie podstawowym i posiadają wykształcenie kosmetologiczne, medyczne lub tytuł technika usług kosmetycznych. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

 

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

 

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

poziom
zaawansowany
za
już
2499 zł

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Współpracujemy z:

Zostań modelką i skorzystaj z zabiegów tańszych nawet o 70%

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług w przystępnej cenie? Sprawdź, jak się zapisać jako modelka!

Sprawdź formy finansowania

Od systemu ratalnego aż po dofinansowania ze środków Unii Europejskiej - sprawdź, jaką formę finansowania szkolenia jesteśmy Ci w stanie zaproponować!