szkoleniowa
oferta

makijaż permanentny

1499 zł
już
za
zaawansowany
poziom

Cieszymy się, że chcesz się rozwijać w dziedzinie makijażu permanentnego. To jeden z tych zabiegów, który wciąż każde nam się doszkalać i być na bieżąco z najnowszymi trendami, aby zaspokajać potrzeby naszych wyjątkowych Klientów. 


Z myślą o takich profesjonalistach jak Ty, przygotowaliśmy autorski program szkolenia z makijażu permanentnego. Kurs na poziomie zaawansowanym składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, podczas której przećwiczysz na modelkach pozyskane umiejętności. 

Program Szkolenia

część teoretyczna

  • historia makijażu permanentnego

  • przepisy BHP na stanowisku pracy

  • przeciwwskazania i wskazania do pigmentacji

  • kolorymetria i pigmentologia w makijażu permanentnym (rodzaje skór, kolorymetrie w pigmentach, skład kolorystyczny pigmentów)

  • sesja pytań i odpowiedzi na temat pigmentacji.

część praktyczna

Część praktyczna szkolenia to przede wszystkim:

  • praca pokazowa trenera, podczas której będziesz mieć szansę przyjrzenia się zabiegowi od A do Z

  • Twoja samodzielna praca na modelkach (w asyście trenera).

Informacje Dodatkowe

W trakcie jednego dnia szkolenia nauczysz się całościowo pigmentować jeden obszar twarzy. Po pozytywnie ukończonym kursie, otrzymasz od nas certyfikat w języku polskim i angielskim.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posiadają wykształcenie kosmetologiczne, medyczne lub tytuł technika usług kosmetycznych.

 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

 

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

 

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

poziom
zaawansowany
za
już
1499 zł

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Współpracujemy z:

Zostań modelką i skorzystaj z zabiegów tańszych nawet o 70%

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług w przystępnej cenie? Sprawdź, jak się zapisać jako modelka!

Sprawdź formy finansowania

Od systemu ratalnego aż po dofinansowania ze środków Unii Europejskiej - sprawdź, jaką formę finansowania szkolenia jesteśmy Ci w stanie zaproponować!