szkoleniowa
oferta

makijaż permanentny

1999 zł
już
od
rodzaj
doszkolenie

Aby nadążać za dynamicznie zmieniającymi się potrzebami klientów, linergiści powinni stale się dokształcać i gonić za najnowszymi trendami w makijażu permanentnym. 


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom takich profesjonalistów jak Ty, opracowaliśmy autorski program doszkalający z najnowszych technik makijażu permanentnego kresek, ust i brwi - kreska dekoracyjna butterfly i shading, royal lips oraz ombre/powder brows.

Program Szkolenia

część teoretyczna

Na tych szkoleniach to praktyka jest dla nas najważniejsza, dlatego część teoretyczna zajmuje tylko 10% czasu poświęconego na całe szkolenie i obejmuje wyłącznie tematykę problemów w pigmentacji.

część praktyczna

Część praktyczna rozpoczyna się pracą pokazową trenera, podczas której będziesz mieć okazję, aby dokładnie przyjrzeć się wykonywanym makijażom.  Następnie dowiesz się, jak używać konkretnych technik makijażu permanentnego, by uzyskać efekt:

  • kreski dekoracyjnej butterfly i shading

  • royal lips

  • ombre/powder brows.

Po instruktażu przećwiczysz na modelkach i modelach nowo poznane techniki. 

Informacje Dodatkowe

W trakcie szkolenia nauczysz się całościowo pigmentować jeden obszar twarzy. Po pozytywnie ukończonym kursie, otrzymasz od nas certyfikat w języku polskim i angielskim.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które mają kwalifikacje do wykonywania makijaży permanentnych i posiadają wykształcenie kosmetologiczne, medyczne lub tytuł technika usług kosmetycznych. 

Jednego dnia można wziąć udział w szkoleniu tylko z jednej techniki – wszystko po to, aby dobrze przećwiczyć nowe umiejętności. 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

 

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

 

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

poziom
doszkolenie
1 technika / 1 dzień
2 techniki / 2 dni
3 techniki / 3 dni
za
już
1999 zł
za
już
2499 zł
za
już
3499 zł

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Współpracujemy z:

Zostań modelką i skorzystaj z zabiegów tańszych nawet o 70%

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług w przystępnej cenie? Sprawdź, jak się zapisać jako modelka!

Sprawdź formy finansowania

Od systemu ratalnego aż po dofinansowania ze środków Unii Europejskiej - sprawdź, jaką formę finansowania szkolenia jesteśmy Ci w stanie zaproponować!