szkoleniowa
oferta

makijaż permanentny

3499 zł
już
od
poziom
podstawowy

Cieszymy się, że zainteresował Cię temat makijażu permanentnego. To jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych każdego dnia w salonach medycyny estetycznej w całym kraju.

Z myślą o takich profesjonalistach jak Ty, opracowaliśmy autorski program szkolenia z makijażu permanentnego. Na tym kursie poznasz makijaż permanentny od podstaw, a po jego ukończeniu będziesz posiadać wszelkie umiejętności, by samodzielnie prowadzić tego typu zabiegi.
 

Program Szkolenia

część teoretyczna

  • historia makijażu permanentnego

  • BHP na stanowisku pracy

  • przeciwwskazania i wskazania do pigmentacji

  • kolorymetria i pigmentologia w makijażu permanentnym (rodzaje skór, kolorymetrie w pigmentach, skład kolorystyczny pigmentów)

  • rysunek wstępny brwi, ust i kresek na powiekach – podczas szkolenia prezentujemy go na główkach treningowych za pomocą techniki nitki i suwmiarki

część praktyczna

Część praktyczna szkolenia to przede wszystkim:

  • praca pokazowa trenera, podczas której będziesz mieć szansę przyjrzenia się zabiegowi od A do Z

  • ćwiczenia na sztucznych skórkach 

  • ćwiczenia na modelkach. 

Informacje Dodatkowe

W trakcie szkolenia nauczysz się całościowo pigmentować jeden obszar twarzy.

 

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które posiadają wykształcenie kosmetologiczne, medyczne lub tytuł technika usług kosmetycznych.
 

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

 

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

 

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

poziom
podstawowy
3 dni
5 dni
za
już
3499 zł
za
już
6499 zł

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Współpracujemy z:

Zostań modelką i skorzystaj z zabiegów tańszych nawet o 70%

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług w przystępnej cenie? Sprawdź, jak się zapisać jako modelka!

Sprawdź formy finansowania

Od systemu ratalnego aż po dofinansowania ze środków Unii Europejskiej - sprawdź, jaką formę finansowania szkolenia jesteśmy Ci w stanie zaproponować!