Lip-Augmentation-Featured-Image-treatmen
szkoleniowa
oferta

botoks

2999 zł
już
za
poziom
podstawowy

Botoks, czyli toksyna botulinowa, jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, pozwalającym na błyskawiczne wygładzenie zmarszczek. Metoda ta a polega na wstrzykiwaniu małych dawek botoksu w precyzyjnie wybrane miejsca na skórze, dzięki czemu skutecznie udaje się zwalczyć wszelkiego rodzaju zmarszczki mimiczne.


Poziom podstawowy jest pierwszą częścią szkolenia, podczas której nauczysz się podstaw aplikacji botoksu na kilku obszarach zabiegowych.

Program Szkolenia

część teoretyczna

  • anatomia muskulatury twarzy

  • okolice, w których możliwe jest wykorzystanie botoksu

  • podstawowe działanie botuliny

  • rodzaje botuliny typu A: Botox, Azzalure, Dysport wraz z technikami ich aplikacji. 

część praktyczna

Część praktyczna trwa 5 godzin i kończy się egzaminem. Podczas samodzielnych ćwiczeń na modelkach, w asyście trenera, nauczysz się aplikować toksynę botulinową za pomocą specjalistycznej techniki iniekcyjnej na: 

  • kurze łapki,

  • lwią zmarszczkę,

  • gładziznę czoła.

Informacje Dodatkowe

W trakcie części praktycznej, możliwe do wykonania zabiegi uzależnione są od wskazań występujących u modelek, uzgadnianych przez lekarza prowadzącego szkolenie. Po pozytywnie ukończonym kursie, otrzymasz od nas certyfikat w języku polskim i angielskim.

Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla lekarzy.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

 

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

poziom
podstawowy
za
już
2999 zł

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Współpracujemy z:

Zostań modelką i skorzystaj z zabiegów tańszych nawet o 70%

Chcesz skorzystać z profesjonalnych usług w przystępnej cenie? Sprawdź, jak się zapisać jako modelka!

Sprawdź formy finansowania

Od systemu ratalnego aż po dofinansowania ze środków Unii Europejskiej - sprawdź, jaką formę finansowania szkolenia jesteśmy Ci w stanie zaproponować!